Společnost Granit Lipnice s.r.o. byla založena v roce 1998 a od té doby se zabývá dobýváním a zpracováním nejkvalitnějších českých žul, pískovců a mramoru.

Tyto materiály jsou spojeny s historickým vývojem architektury v Čechách a na Moravě, jejich odolnost a kvalita je prověřena staletími. Ve spojení s novými technologiemi a vysokou kvalitou opracování nacházejí tyto přírodní materiály uplatnění nejen v komerční výstavbě, ve veřejných prostorech a zahradní architektuře, ale stále více i mezi stavebníky rodinných domů.

Vlastní surovina z šesti lomů, velká výrobní kapacita, pružnost, vysoká kvalita výrobků a prováděných kamenických prací.
Díky těmto hodnotám si společnost Granit Lipnice, s.r.o. vydobyla pevné místo na trhu a všech 200 jejich zaměstnanců se vynasnaží, aby byla spolehlivým partnerem při realizaci projektů z přírodního kamene i pro Vás.

Nedílnou součástí produkce je také vývoz našich výrobků na zahraniční trhy, zejména do Německa a Rakouska, kde je náš sortiment velmi populární.